Eesti Saunafestivalil kütavad kuuma mitmed tuntud avaliku elu tegelased

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
07.06.2019

Juba sel nädalavahetusel, 8.-9. juunil saab esmakordselt teoks kõikide saunasõprade unistus - Eesti Saunafestival, mis toob Rakverre kohale ligi 20 Eesti parimat mobiilset sauna.

Kahel päeval Rakvere linnasüdames, otse keskväljakul toimuval festivalil viivad mitmed tuntud avaliku elu tegelased Eesti teadaolevalt suurimas, korraga 50 inimest mahutavas mobiilses saunas läbi saunarituaale.

Laupäeval, 8. juunil näitavad külastajaile saunaviha oskuslikku käsitlemist kell 13 Rakvere Karmeli koguduse pastor Gunnar Kotiesen, kell 14 riigikogu liige Indrek Saar, kell 15 ajakirjanik Aarne Mäe, kell 16 Rakvere vallavanem Maido Nõlvak, kell 17 endise legendaarse Kuke tänava sauna pidaja Villu Nurmoja, kell 18 tantsuõpetaja ja treener Merle Laud, kell 20 saunaentusiast Erkki Leek ja kell 21 riigikogu liige ja lavastaja Üllar Saaremäe.

Pühapäeval on rituaalimeistri rollis kell 13 endine profisportlane ja nüüdne riigikogu liige Kaido "Baruto" Höövelson, kell 14 tippkorvpallur Kristo Saage, kell 15 Rakvere linnapea Marko Torm, kell 16 ja kell 17 Lammasmäe Puhkekeskuse saunameistrid.

Külastajaid ootavad tuletõrjeautosse ehitatud suitsusaun, saunabuss, vesimassaažidušiauto, Eesti suurim telksaun, vanasse sõjaväeautosse ehitatud saun, kümblustünniauto, kadakasaun, tünnisaunad ja mitmed teised erilised "kuumad majad".

Eesti Saunafestivalile on oodatud saunasõbrad ja eriliste sündmuste nautijad üle ilma – suured ja väikesed, pered ja sõpruskonnad. Ootamas on tõeline suveelamus väge täis linna südames. Head emotsiooni toetab prognoosi kohaselt ülisuvine ilm.

Eesti Saunafestival avatakse 8. juuni hommikul Rakvere keskväljakul. Sissepääs festivalialale: L 08.06 kell 11-23, P 09.06 kell 10-18

Vaata lisaks:
Facebookis