17.04.19


 

Tule Eesti Saunafestivalile Rakverre!

8.-9. juunil toimub Rakvere keskväljakul esmakordselt uus ja eriline sündmus - Eesti Saunafestival, kuhu ootame saunasõpru ja eriliste sündmuste nautijaid üle ilma - suuri ja väikeseid, peresid ja sõpruskondi.

Eesti Saunafestivali eesmärgiks on väärtustada ja tutvustada Eesti saunakultuuri. Ikka selleks, et saunakultuur leviks, kasvaks, areneks ja saunatamine oleks au sees ka tulevikus.

Kahel päeval toimuval festivalil köetakse külastajate jaoks Rakvere linnasüdames, keskväljakul, kuumaks pea 20 eriilmelist ja eri tüüpi sauna, lisaks püstitatakse festivalialale päevas enam kui 1000 saunalist teenindav üldsaun.

Kahepäevane festival pakub rõõmsatele külalistele laialdasi võimalusi tunda rõõmu saunamõnudest ja saunaprotseduuridest ning kogeda elamuslikke saunarituaale kuulsate saunameistrite

juhtimisel. On muusikat ja meelelahutust, karastavat keelekastet ja kosutavat kehakinnitust. Festivali rõõmustab ka Põhjakeskuse Mängumaa, kus põnevat tegevust jagub eeskätt noorematele saunasõpradele.

Eesti Saunafestivalil on kohal tuletõrjeautosse ehitatud suitsusaun, saunabuss, vesimassaažidušiauto, Eesti suurim telksaun, haavalaastudest saunamaja paatsaun, vanasse sõjaväeautosse ehitatud saun, kümblustünniauto, kadakasaun, tünnisaunad ja mitmed teised erilised saunad.

Eesti Saunafestival avatakse 8. juuni hommikul Rakvere Keskväljakul.

Sissepääs festivalialale:

L 08.06 kell 11-23

P 09.06 kell 10-18


Eesti Saunafestivali päevapiletid on müügil Piletilevis. Aprilli lõpuni pääsmed kõige soodsama hinnaga. Pileteid on piiratud hulgal.

 

Lisainfo: 

Erkki Leek
Eesti Saunafestivali projektijuht
Mob +372 5661 0001
e-post erkki.leek@rakvere.ee