Rakvere kultuuri- ja spordiürituste toetust saab taotleda 15. augustini

Rakvere linnavalitsusele saab esitada taotlusi veel sel aastal toimuvate kultuuri- ja spordiürituste toetamiseks kuni 15. augustini.

„Üritustele saab toetust küsida 2 korda aastas. Kõik, kes soovivad Rakveres juba sel sügisel mõnda kultuuri- või spordiüritust korraldada, saavad selleks küsida linnalt rahalist toetust kuni augusti keskpaigani," ütles Rakvere abilinnapea Kairit Pihlak.

„Rakvere linna kultuuri- ja spordiüritused on kohalike tegijate kätes, mistõttu toetab linn kultuuri ja spordi tegijaid ja nende projekte.  Oleme aastate jooksul välja arendanud toetuste jagamise viisi, mis tagab kõigile võrdse ligipääsu toetustele. Selline süsteem on hästi toiminud ja linna toetus on olnud tegijatele oluliseks abiks," lisas Pihlak.

Toetuse taotluse blankett ja toetamise kord on linna kodulehel: http://rakvere.kovtp.ee/et/toetuste-taotlemine-aruandlus-ja-eraldatud-toetused

Rakvere linn toetab kultuuri- ja spordiseltse üle 200 000 euroga aastas.

2018. aastal toimuvate kultuuri- ja spordiürituste korraldamiseks saab toetust taotleda kuni 15. novembrini.

Kairit Pihlak

5271962