Rakvere linnamalev alustas töösuve

12. juuni 2020

Tänavune Rakvere linna õpilasmalev toimub kolmes vahetuses: 12.–22. juuni, 25. juuni–03. juuli ja 17.–26. august.

Maleva projektijuhi, noortekeskuse vanemnoorsootöötaja Greete Vaheri sõnul ootavad ka tänavu malevlasi erinevad linnasisesed heakorratööd kogukonna heaks. „Meil on hea koostöö kultuurikeskusega, kindlasti tulevad arvesse ka noortekeskuse poolt pakutavad tööotsad," rääkis ta.

Vaher teeb ka üleskutse ettevõtjatele - kui teil on soov pakkuda noortele töökogemust, võtke ühendust Rakvere avatud noortekeskusega.

Rakvere linna õpilasmaleva I vahetus. Foto: Kairit Pärn.

Koroonast tingituna peab töö olema malevlastele organiseeritud nii, et samaaegselt töötab vaid üks kuni 20 noorega rühm," selgitas Vaher. Samuti nõutakse malevlastelt desinfitseerimis- ja hügieeninõuete täitmist vastavalt Terviseameti juhistele.

Rühmad on küll juba komplekteeritud, kuid infot võimalike vabade kohtade osas saab noortekeskusest e-maili teel: greete.vaher@rakvere.ee

Greete Vaher
Maleva projektijuht