Rakvere linn avas annetuskonto Arvo Pärdi muusikamaja ehituse toetamiseks

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
14. juuli 2020

Rakvere linnapea Triin Vareki sõnul on unistus Arvo Pärdi muusikamaja valmimisest kohaliku kogukonna jaoks väga oluline. "Meie poole on pöördunud linnakodanikke ja ettevõtjaid, kes on tundnud huvi, kuidas nad saaksid Arvo Pärdi muusikamaja valmimisse panustada. Täna saame öelda, et Rakvere linn avas sihtotstarbelise konto ainult selle projekti annetusteks," lausus linnapea.

14. juulil 2020 jõustus Rakvere linnavalitsuse otsus avada Rakvere Linnavalitsuse sihtotstarbeline annetuskonto, kuhu füüsilised ja juriidilised isikud saavad teha annetusi Arvo Pärdi muusikamaja ehitamiseks.

Annetuskonto eesmärk on koguda vajalik lisarahastus ehituse alustamiseks. Annetatud raha kasutatakse sihtotstarbeliselt ainult Arvo Pärdi muusikamaja ehitamiseks.

Konto nimetus: Arvo Pärdi nimeline muusikamaja
Konto number: EE881010220286763229