Ajutised muudatused linnavalitsuse töökorralduses

Pressiteade
8. detsember 2020

Terviseametist laekunud info kohaselt on üks Rakvere Linnavalitsuse töötaja saanud COVID-19 positiivse testi tulemuse.

Linnavalitsus jätkab igapäevast tööd ja elanike teenindamist, kuid alates tänasest, 8. detsembrist kuni esialgu 15.detsembrini on suletud linnavalitsuse välisuks ja hoonesse saab siseneda vaid eelneval kokkuleppel konkreetse ametnikuga, kellega on vaja kohtuda.

Elanikel palume kasutada toiminguteks e-teenust või suhelda ametnikega telefoni teel. Vajalikud kontaktid leiate Rakvere linna veebilehelt www.rakvere.ee

Küsimuste korral saab ühendust võtta linnavalitsuse üldtelefonil: 322 5870.

Rakvere linnapea Triin Varek: „Lähikontaktsetega võtab ühendust Terviseamet ning annab juhised. Keda arvasime majas, et on võinud olla lähikontaktne, oleme saatnud kodukontorisse oma tervist jälgima. Terviseametiga kokkuleppel lähevad 10 päeva möödudes ka osad ametnikud Covid-19 testi tegema. Seni tuleb jälgida oma tervist ja lähikontaktsetel püsida eneseisolatsioonis.

Kuna nakkuse levikut on raske hetkel tuvastada ja oluline on viiruse levikut tõkestada, jääb tänasest linnavalitsuse uks külalistele suletuks ja kodanike teenindamine toimub veebikeskkonnas, sh telefoni ja meili teel. Info ajutisest töökorraldusest on kättesaadav linnavalitsuse kodulehel, sotsiaalmeedias ja paneme ka välisuksele teavituse.

Mure on muidugi sotsiaalosakonna klientide pärast, sest vastuvõtu päevadel on ikkagi abivajajaid. Püüame korraldada klientide vastuvõtud võimalikult väheste probleemidega ja aidata neid telefoni teel.

Kellel on vaja esitada paberkandjal taotlusi, palume avaldused panna linnavalitsuse välisukse kõrval olevasse postkasti. Võimalusel siiski kasutada veebikeskkonda ja suhtlust meili ja telefoni teel. Siiralt loodan, et tavapärane töökorraldus taastub peatselt."

Triin Varek
Rakvere linnapea