Lusikapeol tervitatakse Rakvere linna noorimaid kodanikke

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
8. november 2019

Pühapäeval, 10. novembril peetakse Rakvere linnavalitsuse valges saalis beebide lusikapidu ehk toimub linnapea traditsiooniline vastuvõtt kõige nooremate rakverlaste ja nende vanemate auks.

Rakvere linn kingib beebidele linnapoolse tervitusena linna vapiga hõbelusika, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja Kultuuriministeeriumi poolt raamatu „Pisike puu", mis kingitakse kõikidele Eestis sündivatele lastele ning Aqva hotels & spa poolt kinkekaardi beebide ujutamisele.

Lusikapeole on kutsutud 90 rakverlast (47 poissi ja 43 tüdrukut), kes on sündinud käesoleval aastal ajavahemikus 1. aprillist kuni 30. septembrini.

Südamliku kontserdiga esinevad Rakvere eragümnaasiumi laululapsed.

Kellel ei ole võimalik peol osaleda, saab kingituse kätte kuni 11. märtsini 2020 Rakvere Linnavalitsuse sekretärilt aadressil Lai tänav 20, info telefonil 322 5870.

Vaata lusikapeo pildigaleriid SIIT

Teate koostas: