Rakvere Õpilasmalev 2017 ootab uusi malevakandidaate!
Rakvere õpilasmalevas saavad tööd 90 Rakvere linna noort vanuses 13-18. Malevasse kandideerimisel on tähtis, et sinu vanus jääb antud vahemikku (noor peab olema saanud 13-aastaseks 15 päeva enne malevarühma algust) ning sinu elukohaks rahvastikuregistrisse on märgitud Rakvere linn.
Sel aastal toimub töö kuues linnasiseses rühmas. Esimesed kolm vahetust toimuvad 8.-21.juuni ning viimased kolm 26.juuni-7.juuli. Tööd tehakse erinevates linna hallatavates asutustes. Noortel vanuses 16-18 on võimalus töötada OG Elektra kauplustes. Vastavalt vanusele saavad noored kauplustes töötada 6-8 tundi. Linnasisestes rühmades kestavad tööpäevad 4 tundi. Peale tööpäeva toimuvad töövälised tegevused.
Õpilasmalevasse kandideerimine algab 12. aprillil, samuti on sel päeval kõigil huvilistel võimalus osaleda infopäeval ning kirjutada Rajaleidja spetsialistide kaasabil oma CV ja motivatsioonikiri malevasse kandideerimiseks. Infopäev algab kell 16.00 ning toimub Rakvere Avatud Noortekeskuses.
Malevasse kandideerimiseks tuleb saata oma CV ja motivatsioonikiri aadressil linnamalev@rakvere.ee. Oma CV-sid ja motivatsioonikirju saate saata 12.aprillist kuni 21. aprillini. Pärast seda toimuvad kõigi kandideerijatega rühmavestlused. Motivatsioonikirja palun märkida, millises vahetuses soovid töötada ning kas linnasiseses rühmas või OG Elektra AS jaekaubandusettevõte all.
Küsimuste korral pöördu maleva projektijuhi Mari-Liis Küüsmaa poole (tel. 55645096) või kirjuta aadressil linnamalev@rakvere.ee