Tule EV 100 ühestantsimise otseülekandesse tantsima!

27. jaanuar 2020

Üleskutse kõikidele tantsijatele, juhendajatele ja huvilistele!

Kutsume teid kõiki kaasa tantsima EV 100 otseülekandega lõpuüritusel ÜHESTANTSIMINE, mis toimub laupäeval,  1. veebruaril kell 21.35 – 23.05 Rakvere Linnavalitsuse valges saalis. Rakvere otseülekannet saab näha Rakvere Kultuurikeskuse, Rakvere linna ja Virumaa Teataja FB-s. Tantsumuusika ja otsepilt ETV2-st on kuvatud valge saali suurele ekraanile.

Tegemist on „Tartu rahu 100" tähistamise ja EV100 lõppsündmusega ERM-is, mida kannab üle ETV.

Tantsumuusikaks on EV100 ja ERR välja valinud parimad eesti tantsulood viimasest 100st aastast. ERRi vahendusel jõuabki telepilt sellest ühistantsuõhtust kõikidesse kodudesse ning seltsi-, küla- ja kultuurimajadesse. ETV poolt koosneb tantsuõhtu vaheldumisi live-artistidest ja nö videodiskost.

Kokku on 100 minuti sees ca 24 populaarset viimase saja aasta laulu.

ERR plaanib mõnest kohast teha ka tantsusaatesse nö otselülituse, aga need kohad pole praegu veel lõpuni paika pandud. Nii, et meil on hea võimalus saada ka suurde pilti!

Palume oma tulekust teada anda katrin.pollu@rakvere.ee 30. jaanuariks!

Katrin Põllu
Projektijuht