Rakveres alustas tööd koroonaviiruse drive-in-testimispunkt

17. aprill 2020

Koroonaviiruse testimine laieneb uutesse maakonnakeskustesse. 16. aprillil alustas ka Rakveres tööd drive-in-testimispunkt, kus perearsti saatekirjaga inimestelt võetakse COVID-19 proove.

Testi saab tegema minna vaid perearsti saatekirjaga, seega kui teil on haigussümptomid või viiruskahtlus, võtke julgelt ühendust oma perearstiga, kellelt saate info drive-in testipunkti lahtiolekuaegade kohta.

Testimispunkt asub Rakvere Spordikeskuse parklas. Autod saavad testimisalale sõita Kastani puiesteelt, väljutakse Spordi tänava kaudu.

Testimispunkt töötab esialgse kava kohaselt üle päeva, 4 tundi päevas.

Samuti jätkatakse ka proovide võtmist kodus, juhul kui drive-in testimisele ei ole võimalik minna.

Rakvere drive-in-testimispunkt töötab Kastani puiesteel spordikeskuse parklas. Foto: Kristel Mänd

E-post kristel.mand@rakvere.ee