Rakvere linn ootab noorte omaalgatusprojekte – taotluse esitamise tähtaeg on 1. mai

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
7. aprill 2020

Kui sinul või sinu sõpruskonnal on häid ideid, kuidas arendada ja rikastada Rakveres sotsiaal-, kultuuri-, spordi- või tervisekasvatuse tegevusi linna noortele, esita taotlus ja saa linnalt oma idee realiseerimiseks toetust.

Rakvere linnavalitsuse kultuuri- ja noorsootööspetsialist Katrin Joselin ärgitab noori avaralt mõtlema ja julgelt taotlusi esitama: „Omaalgatuse toetus loob noortele hea võimaluse oma ideid rakendada kui need nõuavad rahalist ressurssi. See arendab ettevõtlikkust, projekti tegemise kogemust, vastutust."

Katrin Joselini sõnul aitab toetus läbi noorte endi algatuste rikastada ka linnas noortele pakutavaid võimalusi. „Ehk tekib tänase eriolukorra tingimustes hea mõte, kuidas noorte elu rikastada lisaks tavapärastele võimalustele ka läbi online keskkonna," märkis ta.

• Taotluse saab esitada noorteühing või 18-26- aastane füüsiline isik, kelle elukohana rahvastikuregistris on märgitud Rakvere linn. Toetuse taotlemise tähtajad on igal kalendriaastal 1. veebruar, 1. mai ja 1. oktoober.
  • Esitatud taotlused vaatab läbi Rakvere linnavalitsus hiljemalt 30 päeva jooksul arvates taotluse esitamisest ja ettepaneku toetuse hindamiseks teeb määratud komisjon.

Lisainfo: https://rakvere.kovtp.ee/noorte-omaalgatus

Katrin Joselin