Rakvere linn lammutab Jaama tänava amortiseerunud mänguväljaku

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
8. mai 2020

Järgmisel nädalal alustab Rakvere linn Jaama puiestee 13a kinnistul asuva mänguväljaku lammutamist, kuna see on tänaseks suuresti amortiseerunud.

Rakvere abilinnapea Rainer Miltopi sõnul on linnal koostatud projekt uue mänguväljaku ehitamiseks ja mai alguses kuulutas linnavalitsus välja lihthanke ehitaja leidmiseks.

Uus mänguväljak on kavas rajada uude asukohta Jaama pst 13b kinnistule. Kui seni asus mänguväljak otse tiheda liiklusega tänava ääres, leiab uus mänguväljak asukoha elamute vahelisel haljasalal.

„Otsus sai tehtud eeskätt laste turvalisuse huvides, samuti ei kostu hoonetega ümbritsetud alale nii palju liiklusmüra," selgitas Rainer Miltop.

Võimaliku ehituse alguse osas langetab linnavalitsus otsuse pärast hanke edukaks kuulutamist.

Jaama puiestee mänguväljak läheb lammutamisele, kuna see on tänaseks suuresti amortiseerunud. Foto: Kristel Mänd.

Rainer Miltop
Rakvere abilinnapea