Peagi algavad kevadised jäätmekogumiskampaaniad

13. mai 2020

Kevadised jäätmekogumiskampaaniad lükkusid tänavu eriolukorra tõttu edasi. Nüüd, mil olukord on stabiliseerumas, on jäätmekeskus jälle valmis suuremat hulka inimesi teenindama.

Rakvere linnavalitsuse jäätmekogumiskampaaniad toimuvad mais ja juunis.

• Kevadised lehepäevad - 18.–24. mail võtab Lääne-Viru Jäätmekeskus lehti lahtiolekuaegadel tasuta vastu.

• Eterniidi tasuta äraandmine - 29.–31. mail saavad Rakvere linna elanikud seda Lääne-Viru Jäätmekeskuses lahtiolekuaegadel tasuta ära anda. Kaasa võtta isikut tõendav dokument, sest eterniiti võetakse vastu ainult isikutelt, kelle elukoht on registreeritud Rakvere linnas.

• Vana klaasi tasuta äraandmine - 5.–7. juunil saavad Rakvere linna elanikud Lääne–Viru Jäätmekeskuses lahtiolekuaegadel seda tasuta ära anda. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument, sest klaasi võetakse vastu ainult isikutelt, kelle elukoht on registreeritud Rakvere linnas. NB! Ära saab anda ainult lehtklaasi, seega aknaraamid peavad olema eemaldatud.

Lääne-Viru Jäätmekeskus asub Piira külas Vinni vallas, telefon 616 5165, http://lvjk.ee/

Riin Sikka
keskkonnaspetsialist