« Tagasi

Rakvere linn müüb raiejäätmeid

08.10.2018

Rakvere linnal on tekkinud raietööde käigus ning okste ja võsa koristusega raiejäätmeid, mis ei ole linnale vajalikud ning on otstarbekas müüa. Seoses sellega palub Rakvere linnavalitsus Teil anda endapoolne hinnapakkumine raiejäätmete ostmise kohta. Raiejäätmed on ladustatud virnastatult Rägavere tee lõpus asuva Olerex tankla taga, Ööbiku tänava ääres, Päikese tänava ääres ja Lilleoru tänava ääres linnametsa servas. Hinnanguliselt raiejäätmete maht 600 m3 Raiejäätmetega on võimalus enne pakkumuse esitamist tutvuda kohapeal.

Pakkumine esitada 1 m3 (hakitud puistekuupmeetri) kohta ilma käibemaksuta.

Raiejäätmete hakkimine ja äravedu toimub hiljemalt ühe nädala jooksul peale parima pakkumise selgumist ja kinnitamist. Hakke täpne kogus selgub peale raiejäätmete hakkimist, ning see määratakse üleandmise-vastuvõtmise aktis, mille allkirjastavad ostja ja linnavalitsuse esindaja. Üleandmise-vastuvõtmise akti alusel esitab linnavalitsus ostuhinna kohta arve, mis peab olema tasutud hiljemalt kahe nädala jooksul.

Kirjalike pakkumuste esitamise ajaks on 24. oktoober 2018 kell 10.00 ja asukohaks Rakvere Linnavalitsus Lai tn 20, Rakvere. Pakkumuste avamise ajaks 24. oktoober 2018 kell 10.15 ja asukohaks Rakvere Linnavalitsus Lai tn 20. Pakkumus tuleb esitada kinnises ümbrikus või saata digitaalselt allkirjastatult meiliaadressil linnavalitsus@rakvere.ee ning lisada märge „Raiejäätmed, mitte avada enne 24. oktoobrit 2018, kell 10.15".

Lisainfo saamiseks ning ladustatud raiejäätmetega tutvumiseks võtta ühendust allpool toodud kontaktide kaudu.

Lisainfo:

Getter Renel
Rakvere Linnavalitsus
Keskkonnaspetsialist
+372 56509134