18.10.19

Rakvere Sotsiaalkeskus

Rakvere Sotsiaalkeskuse teenuste hindade kehtestamine
 

Rakvere Sotsiaalkeskuse teenused

Reg.kood 75026566
Aadress E. Vilde 2a, 44316 Rakvere
Direktor Mairi Leemets
E-mail mairi.leemets@raksotsabi.ee
Juhiabi Merle Vallner
E-mail merle.vallner@raksotsabi.ee

Telefon

+372 322 23 30
Faks +372 322 23 30
Psühholoog Maarika Kongi
E-mail mkongi@yahoo.com
Psühholoog Merje Õun
E-mail

merje.oun@raksotsabi.ee

Psühholoog Sandra Kaasik
E-mail sandra.kaasik@raksotsabi.ee
Eripedagoog Tiina Pihlak
E.mail tiina.pihlak001@gmail.com
Sotsiaalpedagoog Maarika Nael
E-mail maarika.nael@rakvere.ee
Peretöötaja Angela Kungla
E-mail angela.kungla@gmail.com
Varjupaigateenus Krista Schönberg
E-mail krista.schonberg@raksotsabi.ee
Telefoni teel saab psühholoogidele aega kinni panna 53008775  
   
Eakate päevakeskus  
Telefon +372 322 2331
Aadress E. Vilde 2a, Rakvere
E-mail riina.parn@raksotsabi.ee
   
Laste päevakeskus  
Telefon +372 322 2332
Aadress E. Vilde 2a, Rakvere
E-mail  helle.ling@raksotsabi.ee
   
Psüühilise erivajadusega inimeste päevakeskus
Telefon  +372 322 3457
Aadress Tuleviku 8, Rakvere
E-mail sirje.rohtla@raksotsabi.ee
   
   
Sotsiaalmaja  
Telefon +372 322 34 77
 

+372 53022237

Aadress Vabaduse 59, Rakvere
E-mail pille.ilves@raksotsabi.ee
 

 

Toimetaja: ILMAR KUTSER