Tööpakkumine - juhtumikorraldaja

Rakvere Linnavalitsus
8. oktoober 2021

Rakvere on väge täis, uuendusmeelne ja kiirelt arenev linn. Meie eesmärk on kujundada linnale turvaline ja laialdasi võimalusi pakkuv elukeskkond

Kui oled entusiastlik, uuendusmeelne ja soovid anda oma panuse Rakvere linna arengusse, ootab Rakvere Linnavalitsus Sind avaliku konkursi korras kandideerima

JUHTUMIKORRALDAJA

töökohale, mille ülesandeks on toetada, suunata ja julgustada Rakvere linna uussisserändajaid, tagasipöördunud peresid ning vähelõimunud elanikke.

Juhtumikorraldaja peamised tööülesanded on:

  • toetada sihtgruppi kuuluvaid elanikke;
  • suunata ja julgustada sihtgrupi elanike lõimumist;
  • täiendavate võimaluste loomine vähelõimunud püsielanikele;
  • võrgustikutöö teiste omavalitsustega sihtgrupi toetamiseks.

Ootused kandidaadile:

  • kõrgharidus, soovitavalt sotsiaalvaldkonnas;
  • soovitavalt eelnev töökogemus valdkonnaga seotud töökohal;
  • eesti keele valdamine C1 tasemel, ühe võõrkeele oskus B1 tasemel ametialase sõnavara valdamisega, soovitavalt inglise keel;
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendamise oskus, hea pingetaluvus, kohusetundlikkus, tasakaalukus, avatud maailmavaade ja silmaring.

Omalt poolt pakume:

  • vastutusrikast, mitmekesist ning arendavat töökeskkonda;
  • eneseteostamise ja koolitusvõimalusi.

Tööle asumise aeg 1. novembril 2021. a.

Tegemist on tähtajalise töösuhtega projekti perioodiks 01.11.2021 kuni 31.12.2022.

Motivatsioonikiri koos palgasooviga, elulookirjeldus ning haridust tõendava dokumendi koopia palume saata Rakvere Linnavalitsusele aadressil Lai tn 20 Rakvere 44308 või digitaalselt allkirjastatuna linnavalitsus@rakvere.ee hiljemalt 18. oktoobril 2021. a.

Täiendav info: sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deket, kersti.suun-deket@rakvere.ee; telefon 515 8185.