Rakvere elanikke oodatakse osalema rühmaarutelus 21. oktoobril

13. oktoober 2021

Rakvere linna elanikke oodatakse osalema rühmaarutelus 21. oktoobril kl 11 Rakvere Linnavalitsuse (Lai 20) I korruse ruumis 112.

Ajaliselt palutakse arvestada ca 1,5 tundi.

Teenusdisaini agentuur Rethink on Eesti Linnade ja Valdade Liidu tellimusel viimas läbi kohalike omavalitsuste veebilehtede analüüsi. Peamine eesmärk on kohalike omavalitsuste ühtne veebilehe platvorm, mis aitab tagada kohalike omavalitsuste infoteenuste osutamise senisest kõrgemat ja ühtlast taset, tõsta veebilehtede tehnilist võimekust ja positiivset kasutajakogemust lõppkasutajale ehk elanikele/ettevõtjatele.

Selleks, et eelmainitud tegevuste tulemus mõjutaks elanike kasutajakogemust positiivselt, soovivad nad läbi viia intervjuu Rakvere linna elanikega.

Avatud küsimuste ja vestluse raames kaardistatakse elanike ja ettevõtjate senised kogemused ja vajadused, probleemid ning  ettepanekud. Räägitakse teenuste kättesaadavusest, kommunikatsioonist, kokkupuutepunktidest, kanalitest jms omavalitsusega. Avatakse kitsaskohti ja mis on väga hästi.

Registreerumiseks kirjutada eveli@rethink.ee või helistada 515 6939.