17.09.20

Rakvere linnavolikogu liikmed 15. oktoobri 2017. aasta valimistulemuste alusel

 
 
Mihkel Juhkami  Linnavolikogu esimees mihkel.juhkami@rakvere.ee

tel. 322 5885                                 

Lai 20                   
Velvo Väli

Linnavolikogu
aseesimees

velvo@rakvereteater.ee  
Lii Ero Linnavolikogu kantselei juhataja lii.ero@rakvere.ee tel. 322 5884 Lai 20

 

Rakvere Linnavolikogu liikmed :

 

Eesti Reformierakond

Aleksandr Holst aleksandr.holst@gmail.com

Janno Jõe jannojoe@hotmail.com

Magnus Lehesoo magnus.lehesoo@gmail.com

Joonas Ljaš  joonas@jktarvas.ee

Marko Torm marko.torm@rakvere.ee

Roman Kusma roman@aqvahotels.ee

Neeme-Jaak Paap jaakpaap@gmail.com

 

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Sven Hõbemägi sven.hobemagi@virol.ee

Mihkel Juhkami mihkel.juhkami@rakvere.ee

Kert Karus kert@karus.ee

Marko Pomerants marko.pomerants@neti.ee

Tõnis Pruler tonisp@rh.ee

 

Eesti Keskerakond

Liidia Bobkova liidiabobkova@gmail.com

Siret Kotka siret.kotka@riigikogu.ee

Valeri Vaselenko vvsoojus@gmail.com

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Kelly Konetski-Ramul kelly.konetski@gmail.com

Velvo Väli velvo@rakvereteater.ee

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Marti Kuusik mkuusik@gmail.com

Anti Poolamets anti.poolamets@eesti.ee

 

VALIMISLIIT RAKVERE HEAKS

Allan Jaakus allan.jaakus@gmail.com

Jüri Landberg jyri.landberg@tallinnlv.ee