Küsitlus - eterniidi ja asbesti sisaldavate toodete koguse kaardistamine Rakvere linnas

Keskkonnaministeerium soovib kaardistada Eestis veel kasutuses olevat asbesti sisaldavate toodete kogust, et paremini planeerida järgmiste perioodide toetusi asbesti sisalduvate jäätmete kogumiseks. Asbesti sisaldub eelkõige eterniidis, kuid ka muudes vanades ehitusmaterjalides.

Palume Rakvere linna elanikel ja ettevõtjatel anda teada Teie valduses olevatest eterniidi kogustest ja ka muudest asbesti sisaldavatest materjalide kogustest, millest sooviksite vabaneda. Palume märkida eterniidi kogus (1m2 eterniiti kaalub ca 15 kg) ja muude asbesti sisaldavate materjalide oletatav kogus.

Andmeid kogume kuni 28.01.2021.

Palume täita allolevad väljad ja seejärel vajutada „SAADA".

* Kohustuslik

Küsitlus

See väli on kohustuslik.

Täpsem info: keskkonnaspetsialist Riin Sikka, tel 5650 9134, e-post riin.sikka@rakvere.ee

NB! Tegemist on ainult info kogumisega, selle alusel ei avane veel võimalust asbestijäätmetest vabaneda.