Vallimäe vabaõhukeskuse rajamine valiti aasta teoks

29. jaanuar 2021

29. jaanuaril kuulutati Tamsalu kultuurimajas välja Lääne-Viru 2020. aasta silmapaistvamad teod. Rahvahääletuse tulemusena pärjati konkursi ühistegude kategoorias suure häälteenamusega laureaadiks Vallimäe vabaõhukeskuse rajamine.

Rakvere linnapea Triin Varek tänas kõiki, kes panustasid läbi aastate projekti realiseerumisse ja Virumaa inimesi, kes konkursil Vallimäe vabaõhukeskuse poolt oma hääle andsid. „Kindlasti on Vallimäe vabaõhukeskuse näol tegemist turismiatraktsiooniga, mis on uhkuseks ja rõõmuks kogu maakonnale. 5,5 miljoni euro suurune investeering, millest 3 miljonit eurot linna enda,  maksumaksjate panus, on tänu ja tunnustus kõigile Rakvere kodanikele!" märkis linnapea.

18. korda toimunud konkurss Aasta tegu on Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu ja ajalehe Virumaa Teataja poolt välja antav tunnustus, mille eesmärk on väärtustada olulisi Lääne-Virumaa tegusid ja tegijaid.