Rakvere linn on 2020. aasta sportlikuim omavalitsus

4. jaanuar 2021

3. jaanuari õhtul toimunud Eesti Olümpiakomitee auhinnagalal kuulutati välja „Spordiaasta Tähed 2020", kus sportliku kohaliku omavalitsusüksuse konkursi võitjaks valiti rahvahääletusel Rakvere linn.

Auhinna võttis vastu Rakvere linnapea Triin Varek (Foto: Erlend Štaub/EOK).

Eesti kõige sportlikuma omavalitsuse tiitel on suur tunnustus kõigile Rakvere linna spordiveduritele, Rakvere Spordikeskusele ja Spordikoolile, spordiklubidele, treeneritele, sportlastele ja harrastajatele ning kõigile spordiürituste korraldajatele. Suur tänu teile!

Rakvere on spordilinn! Meil on 49 spordiklubi, kus leiavad endale sobiva ala igas vanuses spordiharrastajad, keda ühendab kirg spordi vastu. Rakveres on mitmekesised sportimisvõimalused, mida täiustatakse järjepidevalt. Rakvere on koduks Eesti kõige tulihingelisematele spordifännidele ja sadadele spordiüritustele.