Rakvere Gümnaasiumi direktorina asub tööle Riina Veidenbaum

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade

27. juuli 2020

Seoses senise staažika Rakvere Gümnaasiumi direktori Aivar Pardi pensionile siirdumisega korraldas Rakvere linnavalitsus uue koolijuhi leidmiseks konkursi, mille võitis Riina Veidenbaum. Konkursile laekus neli sooviavaldust.

Tänasel istungil kinnitas Rakvere linnavalitsus uue direktori ametisse. Riina Veidenbaum asub tööle 11. augustil.

Rakvere Gümnaasiumi direktoriks saab Riina Veidenbaum. Foto: erakogu.

Riina Veidenbaumil on pikaaegne töökogemus erinevate haridusasutuste juhtimisel, viimased 12 aastat töötas ta nii Ida-Virumaa Narva Kutseõppekeskuse direktori kui Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õppedirektorina, aastatel 2001-2006 juhtis Lääne-Viru Maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonda.

Rakvere linnapea Triin Varek: „Kui konkursi välja kuulutasime, olime natuke mures, kui paljud head juhid soovivad kandideerida ametikohale, kus kahe aasta pärast on vaja kooli töö ümber korraldada gümnaasiumist põhikooliks. Vestlusvoor kõigi kandidaatidega oli väga sisukas, Riina Veidenbaumi kasuks rääkis just pikaaegne töökogemus suurte haridusasutuste juhtimisel muudatuste ajal."

Laila Talunik
Rakvere abilinnapea