Lumekoristus käib Rakveres täie hooga

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
12. veebruar 2019

Täna öösel Rakveres maha sadanud paks ja märg lumi kattis linna teed ja tänavad kohati ligi 15-sentimeetrise raske lumevaibaga. Rakvere linna lepingulised talihooldustööde teostajad alustasid lumetõrjega juba öösel.

Rakvere linnavalitsuse teedeinsener Lennart Korbe: "Esimene hooldemasin sõitis välja kell 4, järgmised kell 5. Hetkel on väljas seitse sahka ja praegu on põhirõhk lumetõrjel. Jälgime pidevalt ilma, kaardistame olukorda ja oleme valmis lumeveoks."

Rakvere Linnavalitsus paneb kõigile erakinnistomanikele südamele hoida oma kinnistuga vahetult piirnev kõnnitee lumest puhtana, sest kinnistuga vahetult piirneva kõnnitee lumetõrje eest vastutab kinnistu omanik.

Linnavalitsus palub rakverlastelt mõistvat suhtumist ja ettevaatlikkust liiklemisel.

Teate koostas:

kommunikatsioonispetsialist