Kooli alguse toetus esimesse klassi minevatele lastele

18. aprill 2022

Rakvere Linnavalitsus maksab ühekordset kooli alguse toetust Rakvere linna haldusterritooriumil asuva üldhariduskooli 1. klassi õppima asuvale lapsele, kui lapse ning vähemalt ühe lapsevanema elukohaks Eesti rahvastikuregistris on hiljemalt kooliminekuaasta 1. jaanuariks registreeritud Rakvere linn.

Toetuse suurus on 125 eurot. Toetuse saamiseks esitab lapsevanem, eestkostja või hooldaja ajavahemikul 15. aprillist kuni 1. septembrini kooli alguse toetuse taotluse elektrooniliselt linna kodulehel e-teeninduste kaudu http://iseteenindus.rakvere.ee  või linnavalitsuse sotsiaalosakonnas paberkandjal. Taotluses on ära näidatud taotleja nimi, elukoht ning kool, kuhu laps õppima asub.

Tõendile on märgitud ettevõtted, kellelt koolitarbeid ostes tasub Rakvere linn tõendi esitaja eest kuni 125 euro suuruse arve. Tõend kehtib kuni 1. septembrini 2022. Enne 20. mai 2022 esitatud avalduste alusel saame edastada kooli alguse kupongi lasteaeda ja lapsevanem saab selle kätte lasteaia lõpuaktusel.

Kersti Suun-Deket
sotsiaalosakonna juhataja