Kasulik info koeraomanikele

Pressiteade
5. november 2021

Rakvere linnaruumi on mitmele poole paigaldatud koera väljaheitekottide hoidjaid.

• Vallimäe vabaõhukeskuse alal valgustuspostide küljes, üks asub Tõusu tänava pool parkla servas ja teine all platsi ääres (tuletorni lähistel);
  • Linnuriigis Kajaka tänaval valgustuspostide küljes;
  • Karja tänava ja Vabaduse tänava nurgal asuvas pargis;
  • Mäe tänava lõpus oleval haljasalal;
  • Uue tänava mägede läheduses;
  • Kesklinnas Seminari tänaval, Supeluse pargis, Kirikupargis, Ausambamäel ja Rahvaaias;
  • Tammikus on need Tammetõru tänava ja Tammiku tänava vahel kulgeva põhiraja ääres;
  • Päikese tänaval koerte jalutusväljakul.

Asukohti näeb linna KAARDILT

Head koeraomanikud! Palume teil alati oma lemmiklooma poolt tekitatud jäätmed ilusti ära koristada ja visata need lähimasse prügikasti. Kuna koerte väljaheidete koristamata jätmine koeraomanike poolt on linnaruumis pidev murekoht, siis loodame, et pakutavad kotid on loomaomanikele nende kohustuse täitmisel abiks.

Puhtas linnaruumis on kõigil meeldiv jalutada.

Aitäh, et hoolite!

Riin Sikka