Linnaruumi tuli uusi pinke ja prügikaste

Pressiteade
21. juuni 2021

Juunis paigaldati mitmele poole Rakvere linnatänavaile ja haljasaladele uusi pinke ja prügikaste.

Linnavalitsuse keskkonnaspetsialisti Riin Sikka sõnul vahetati reedel uute vastu Laada 12a kinnistu ees olnud neli pinki. Samuti likvideeriti sealt senised lahtised prügiurnid ning paigaldati uued kollased prügikastid.

Pingi koos prügikastiga said veel Jaama puiestee kergliiklustee ja Lennuki tänava kergliiklustee. Uued prügikastid paigaldati tammikusse Okaskrooni juurde, Purskkaevu parki, Lepiku linnaosa parki, Vabaduse tänava lõpus olevale mänguväljakule, Lennuki tänava mänguväljakule ja mitmetesse kohtadesse veel.

"Paigaldasime uusi prügikaste kohtadesse, kus neid varem ei ole olnud ja vajadus prügikasti järele suur. Samuti vahetasime välja vanu ja väsinud prügikaste," ütles keskkonnaspetsialist.

Riin Sikka
Keskkonnaspetsialist