Rakvere Spordikeskuse direktoriks valiti Ave Sats

Pressiteade
14. juuni 2021

Rakvere spordielu hakkab juhtima Rakvere juurtega Ave Sats, kellel on magistrikraad rekreatsioonikorralduse erialal ja lisaks senisele haridusele on ta lõpetamas TalTechis ka personalijuhtimise ja -arendamise magistriõpinguid.

Ave Satsil on pikaajaline rahvusvaheline juhtimiskogemus erasektorist ja tootmisorganisatsioonidest. Ta on töötanud erinevatel ametikohtadel JELD-WEN Euroopa peakontoris, osalenud Estonian Plywood AS tehase käivitamisel kvaliteedijuhina ja algatanud ning lõpule viinud mitmeid EU projekte.

Konkurss spordikeskuse direktori leidmiseks kujunes Rakvere linnapea Triin Vareki sõnul väga tugevaks, kokku osales konkursil 14 kandidaati.

„Mul on hea meel, et Ave on otsustanud meie meeskonnaga liituda. Valituks osutus kandidaat, kel on selge visioon, kuidas Rakvere spordielu arendada, kes väärtustab meeskonnatööd, on ettevõtlik ja suurepäraste teadmiste ning oskustega," ütles Triin Varek.

Rakvere Spordikeskuse direktor Ave Sats: „Liikudes eraettevõtlusest avaliku sektori valdkonna juhiks on kindlasti pinget pakkuv. Rakvere spordielu on arenev ja heal järjel. Taristu uueneb silmnähtavalt ja valdkonna tegijad on pühendunud. Näen võimalusi, kuidas seni tehtud häid ja toimivaid praktikaid on võimalik rakendada spordielu elavdamiseks ja valdkondade omavaheliseks sidumiseks. Oleme meeskonnana õnnestunud, kui suudame lahendada huvigruppide jaoks spordi valdkonnas tekkinud takistusi ja pakkuda neile kaasaegseid lahendusi."

Rakvere Spordikeskuse uus juht asub tööle augustis.

Triin Varek
Rakvere linnapea