Ajutised muudatused Rakvere linnaliinide sõidumarsruutides

Pressiteade
20. mai 2021

Seoses tehnilise taristu ümberehitusega Rakvere riigigümnaasiumi rajamiseks suletakse alates 1. juunist kuni 31. augustini 2021 bussiliikluseks Vabaduse tänava ring, mis toob omakorda kaasa muudatused Rakvere linnaliinide marsruutides.

Nimetatud perioodil ei peatu Rakvere linnaliinid Polikliiniku ning Viru peatustes. Tuleviku tänavale, Neste ja Olerexi tankla vahetusse lähedusse luuakse kaks ajutist bussipeatust.

• Linnaliin nr 1 marsruudil Piira – Näpi peatub peale Kungla peatust järgmisena Bussijaama peatuses ning marsruudil Näpi – Piira peatub peale Lydia Koidula peatust järgmisena Kungla peatuses.

• Linnaliin nr 2 marsruudil Piira – Lihakombinaat peatub peale Seminari peatust järgmisena ajutises nn Olerexi peatuses ning marsruudil Lihakombinaat – Piira peatub peale Lydia Koidula peatust järgmisena ajutises nn Neste peatuses.

• Linnaliin nr 3 marsruudil Tõrma – Keskväljak – Tõrma peatub peale Seminari peatust järgmisena ajutises nn Olerexi peatuses ning marsruudil Tõrma – Koidula – Tõrma peatub peale Lydia Koidula peatust järgmisena ajutises nn Neste peatuses.

Linnavalitsus palub reisijatelt ning liiklejatelt mõistvat suhtumist ajutise bussiliikluse ümberkorralduse pärast.

Mati Jõgi
Linnavaraspetsialist