Kust saab Rakveres osta toidukaupa kontaktivabalt või tellida koju?

26. märts 2021

COVID-19 olukord Lääne-Virumaal ja Rakvere linnas on jätkuvalt kriitiline ja nakatumiste arv püsib kõrge. Peame ühiselt jätkama kõigi ennetusabinõude järgimist, et nakatumised väheneksid.

Üheks kontaktide vähendamise võimaluseks on teha igapäevaostud e-poest. Samuti on see võimalus esmatarbekaupade kiireks ja kontaktivabaks ostmiseks haigestunutele, eneseisolatsioonis viibijaile jt piiratud liikumisvõimalustega inimestele.

Rakvere linnas pakub e-ostlemisvõimalusi neli müügiettevõtet:

• SELVER
Selver toob Lääne-Virumaal e-Selveri tellimusi koju kätte iga päev.

Lisainfo: www.selver.ee

• BARBORA
Barbora võimaldab igapäevaostud teha kiirelt ja kontaktivabalt, saades kauba kätte Maximast.

Barbora Express teenusega tuleb eelnevalt pakitud kaubale ise poe väljastuspunkti järele minna.

Drive-In teenusega saate eelnevalt tellitud kauba mugavalt kätte spetsiaalsel Barbora parkimiskohal poe ees (Rakvere Maxima ees). Kauba saab kätte ajavahemikus: 10.00–20.00

Lisainfo: www.barbora.ee

• Horeca Service OÜ
Pakub ka eraklientidele võimalust e-poest toidukoaupu koju tellida. Kliente teenindatakse ka Rakveres.

• COOP
Ehkki COOP-il ei ole veel Lääne-Virumaal piirkondlikku e-poodi, pakuvad nad üle Eesti võimalust koju tellida endale või oma lähedasele eelkomplekteeritud toidukaupa, mille toob 1-3 päevaga kohale Omniva kullerid. Selles e-poes on võimalik valida juba eelkomplekteeritud pakettide vahel ning need sisaldavad toidu- ja esmatarbekaupu, mis ei nõua jahutatud või külmutatud temperatuuri.