Rakvere turismiettevõtjad saavad taotleda tarbijamärgist

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
11. veebruar 2021

Rakvere linn lõi toitlustus- ja majutusettevõtjatele tarbijamärgise „Siin on turvaline", mida saab taotleda alates 3. veebruarist. Märgise kasutamine näitab, et nendes asutustes on Terviseameti poolt koostatud käitumisjuhiste järgimine COVID-19 leviku tõkestamiseks prioriteet.

Tarbijamärgise kasutamisega antakse teada, et Rakvere linna vastutustundlik restoran, kohvik, baar või hotell on liitunud hea tahte kokkuleppega, mille töötas välja Rakvere linn eesmärgiga ühiselt pidurdada koroonaviiruse levikut.

"Tänasel Covid-19 aastal peame koos ettevõtjatega pingutama, et ettevõtlus kestaks ning ettevõtteid külastavad kliendid tunneksid end seal turvaliselt. Teeme koos pingutusi, et muuta linna külastuskeskkond turvaliseks," märkis abilinnapea Andres Jaadla.

Märgist taotlevad ettevõtted kinnitavad, et täidavad kõiki tingimusi ja Terviseameti juhiseid, et kaitsta külastajaid võimaliku nakkusohu eest ja et tegemist on turvalise kohaga.

Märgise taotlemiseks tuleb Rakvere linna turismiettevõtjatel täita ja esitada vastav vorm, mille leiab Rakvere linna kodulehelt https://rakvere.kovtp.ee/rakvere-linna-tarbijamargis-siin-on-turvaline-

Turismiinfokeskus vaatab laekunud taotluse üle ja võtab ettevõttega märgise väljastamise osas ühendust.

Füüsilised ja virtuaalsed märgised on saadaval nii eesti, inglise kui vene keeles.

Ootame kõiki Rakvere linna turismiettevõtjaid aktiivselt registreeruma!

Andres jaadla
Abilinnapea