Tööpakkumine - majandusspetsialist

11. jaanuar 2021

Rakvere on väge täis, uuendusmeelne ja kiirelt arenev linn. Meie eesmärk on kujundada linnale turvaline ja laialdasi võimalusi pakkuv elukeskkond.

Rakvere Linnavalitsus võtab tööle

MAJANDUSSPETSIALISTI,

kelle peamised tööülesanded on linnavalitsuse ja hallatavate asutuste ruumides remondi- ja ümberehitustööde ning sanitaartehniliste tööde teostamine, kütte- ja ventilatsiooniseadmete töö jälgimine, tänavamööbli paigaldamine ja korrasoleku tagamine.

Ootused kandidaadile:

• tööülesannete täitmiseks sobiv kutseharidus või töökogemus sarnasel töökohal;
  • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus;
  • eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel;
  • usaldusväärsus ja kohusetundlikkus, hea pingetaluvus ja korrektsus oma tegemistes

Pakume:

• koostööd valdkonna spetsialistidega ja toetavat meeskonda.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Kandideerimisavaldus koos palgasooviga ja elulookirjeldus palume saata Rakvere Linnavalitsusele aadressil Lai tn 20 Rakvere 44308 või digitaalselt allkirjastatuna linnavalitsus@rakvere.ee hiljemalt 20. jaanuaril 2020. a.

Täiendav info: abilinnapea Kert Karus, telefon 503 4463, kert.karus@rakvere.ee

Kommunikatsioonispetsialist