Gümnaasiumi vana tööõpetusmaja läks lammutamisele

Pressiteade
15. oktoober 2020

Sel nädalal algasid Rakvere gümnaasiumi õuel asuva vana tööõpetusmaja ja kuuri lammutustööd, kuna Vabaduse 1 asuvale kinnistule rajatakse tulevane Rakvere põhikoolide töö- ja tehnoloogiakeskus.

Linnavalitsus taotles hoonete lammutamiseks raha KredExist kasutusest välja langenud ehitise lammutamise meetmest, mida KredEx ka toetas. Üht säilitatud hoonet planeeritakse kasutada laoruumina. Lammutustööd lõppevad hiljemalt novembris.

Rakvere Linnavalitsus kuulutas septembrikuus välja riigihanke Rakvere põhikoolide töö- ja tehnoloogiakeskuse ehitaja leidmiseks. Hanke võitja selgub novembris.

Objekti ehitus algab eeldatavalt juba käesoleva aasta lõpus ja põhikoolide töö- ja tehnoloogiakeskus valmib esialgsete plaanide kohaselt 2021. aasta detsembris.

Marianne Klopets