Algas Tammiku-Õie ristmikuala rekonstrueerimine

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
17. juuni 2020

Mai alguses korraldas Rakvere Linnavalitsus lihthanke Rakvere linna Tammiku ja Õie tänava ristmikuala rekonstrueerimistööde teostaja leidmiseks.

Linnavalitsuse teendeinseneri Lennart Korbe sõnul tehakse sel nädalal alanud ümberehitustööde käigus korda ainult ristmikuala, mille tulemusel muutub liiklemine oluliselt turvalisemaks ja ohutumaks nii liiklejaile kui jalakäijaile.

Ümberehitustööd Õie-Tammiku tänavate ristmikualal algasid asfaldi freesimisega. Foto: Kristel Mänd

„Ristmikualale ehitatakse uus sõidutee ja rajatakse valgustatud kergliiklustee. Ümberehituse käigus luuakse valmidus jätkamaks tulevikus rekonstrueerimisega Õie tänaval ja Tammiku tänaval nii Pika tänava kui Tõrma suunal," märkis Korbe.

Linnavalitsus palub liiklejatel jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid.

Rekonstrueerimistöid teostavad ühispakkujatena Estvia OÜ ja OÜ Mevot Invst ja objekti eeldatav valmimine on augusti teises pooles.

Lennart Korbe
teedeinsener