KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED. Eriolukorra lõpp ja kultuurivaldkond

29. mai 2020

Eriolukord lõppes 17. mail. Valitsus vaatab regulaarselt üle piirangute vajadust, kuid mitmed tervise hoidmise ja viiruse leviku tõkestamise seisukohast olulised kitsendused jäävad kehtima.

Kultuuriministeeriumi veebilehelt leiate pidevalt uueneva info, mis puudutab eriolukorra lõpu ja kultuurivaldkonda ning vastused Korduma Kippuvatele Küsimustele (KKK).

Lisaks saab sellel lehel tutvuda juhenditega (sh avaliku ürituse korraldamiseks, spordivõistluse korraldamiseks jne), kus nõuded on kirjeldatud detailselt (paremas veerus). Näiteks kehtib endiselt kõikjal 2+2 reegel, s.t korraga võib avalikus kohas ja siseruumides koos viibida kaks inimest ning nõutav on vähemalt kahemeetrise vahemaa hoidmine.

Lähemalt saab piirangute sisu kohta lugeda eriolukorra veebilehelt.