Rakvere Kultuurikeskuse turundusspetsialistina asus tööle Gunnar Viese

Rakvere linnavalitsuse pressiteade
25. mai 2020

Tänasest töötab Rakvere Kultuurimaja turundusspetsialistina Gunnar Viese, kelle peamised ülesanded on peagi valmiva Vallimäe vabaõhukeskuse ja kultuurikeskuse turundustegevuse kavandamine ja elluviimine.

Gunnar Viese on lõpetanud Tartu Ülikooli meedia ja kommunikatsiooni eriala. Tal on pikaajaline töökogemus ja laialdased kogemused üritusturunduses ning erinevate sündmuste, sh suursündmuste korraldamises ja läbiviimises.

Rakvere Kultuurimaja turundusspetsialistina asus tööle kogenud üritusturundaja Gunnar Viese. Foto: Rakvere Kultuurikeskus.

Viese on töötanud Soome juhtiva kontsertorganisatsiooni RL Entertainment Baltics turundusjuhina ja Nordic Wristbands/Eastborder Promotion Ltd Baltikumi müügi- ja turundusjuhina. Aastatel 2015-2018 juhtis ta Weekend Festival Baltic kommunikatsiooni- ja turundustegevust.

Kultuurikeskuse direktori Eve Alte sõnul kutsuti turundusspetsialisti ametikohale kandideerinute seast vestlusele kolm tugevat kandidaati. "Mul on hea meel, et Gunnar on otsustanud meie meeskonnaga liituda. Tema ligi 20-aastane valdkondlik töökogemus, laialdane rahvusvaheline kontaktivõrgustik,  üritusturunduse protsessi ja nüansside tundmine on siinkohal selge tugevus," märkis Alte.

Rakvere linnapea Triin Varek: "Vallimäe vabaõhukeskus on pikalt oodanud väärilist spetsialisti, kes uue objekti tooks mitte ainult Eesti kaardile, vaid meelitaks siia ka kaugemalt tulijaid. Gunnar Viese kogemused, kontaktid ja visioon üritusturundusest on selge eelis, et peagi valmiv vabaõhukeskus saab olema täidetud eripalgeliste sündmustega. Usun, et juba lähiajal on tal selge kõik Vallimäega seonduv ning võime rõõmustada värskete lisauudiste üle kultuurisündmuste osas. Vallimäe kalender broneeringuteks on avatud! Soovin Gunnarile jaksu ja edu!"

Eve Alte
Rakvere Kultuurikeskuse direktor