Kandideeri U17 EM-finaalturniiri vabatahtlikuks!

Eesti Jalgpalli Liidu pressiteade
PRESSITEADE
10. veebruar 2020

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) otsib vabatahtlikke 21. maist kuni 6. juunini seitsmes linnas peetavale U17 EM-finaalturniirile. Registreerimine kestab kuni 29. veebruarini.

Kõigil soovijatel on võimalik Eestimaa pinnal saada osa Euroopa noorte jalgpalli tippvõistlusest, kui vabatahtlikke otsitakse erinevatesse valdkondadesse: meedia, võistkondade saatja, transport, festivaliala, mängude korraldus, teenindav ala ja palju muud.

Vabatahtlikele kehtiv vanuse alampiir on 18 eluaastat. Transpordi valdkonnas on vanuse alampiir 21 eluaastat ning peab olema vähemalt kaks aastat sõidukogemust. Üldiseks nõudeks on eesti keele oskus, kasuks tuleb ka võõrkeelte oskus.

Vabatahtlikuks registreerides tuleb esmalt täita küsimustik, mille leiab SIIT. Seejärel viiakse kandidaatidega läbi vestlused.

Küsimuste tekkimise korral saab pöörduda EJLi vabatahtlike koordinaatori poole e-posti aadressil vabatahtlikud@jalgpall.ee.

EJLi pressiteenistus
www.jalgpall.ee