Esimesel advendil süttivad Rakveres jõulutuled

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
26.11.2019

Pühapäeval, 1. detsembril kell 17 süüdatakse Rakvere keskväljakut ehtival jõulukuusel tuled.

Linna keskväljakust saab tänavu jõuluväljak, mida ehivad kahar kuusk, 3D installatsioonid ning vahvad atraktsioonid. Põnevust ja avastamisrõõmu on nii suurtele kui väikestele.

Jõulutulede süütamise tseremoonial paitavad muusikaga meeli ansambel Põhja-Tallinn, kammerkoor Solare ja kooristuudio So- La-Re. Jõuluootusaja kuulutavad avatuks Rakvere linnapea Triin Varek ja Rakvere Kolmainu koguduse õpetaja Tauno Toompuu.

Külla tulevad jõuluvanad. Traditsiooniliselt jagatakse soovijaile jõulutuld, seega palume teil küünlad kaasa võtta.

1. detsembril kella 15–18 saab Parkali tänava linnumajadest jõuluvana kingikotti soetada põnevat kohalikku toodangut, käsitööd ja muud. Kauplemine sularahas.

Olete lahkesti oodatud! Võtame üheskoos hetkeks aega, et tunda rõõmu saabuvast pühadeajast ja kallitest inimestest meie ümber.

Teate koostas:

kommunikatsioonispetsialist