"Rakvere linna arengukava aastateks 2020-2030” eelnõu on avalikustatud ettepanekute esitamiseks

Vastavalt Rakvere Linnavalitsuse arengukava ja eelarvestrateegia koostamise ning eelarve eelnõu koostamise ja eelarve täitmise korrale:

• Vastutav isik koostab koondülevaate ning esitab arutamiseks linnavalitsusele. Heakskiidetud muudatusettepanekud avalikustatakse Rakvere linna veebilehel vähemalt 14 kalendripäeva jooksul.

Seoses COVID-19 põhjustatud eriolukorraga palume ettepanekud  esitada elektroonselt arendusspetsialisti Mari Knjazev e-posti aadressile mari.knjazev@rakvere.ee hiljemalt 27.05.2020. Esitatud ettepanekuid arutab linnavalitsus. Vastutav isik teavitab ettepaneku esitajaid tulemustest.

Rakvere linna arengukava 2020-2030 eelarvega eelnõu