9.09.16

Rakvere linnavolikogu

 
 
Toomas Varek  Linnavolikogu esimees toomas.varek@rakvere.ee

tel. 322 5885 

Lai 20
Aleksandr Holst Linnavolikogu aseesimees aleksandr.holst@gmail.com  
Lii Ero Linnavolikogu kantselei juhataja lii.ero@rakvere.ee tel. 322 5884 Lai 20

 


Linnavolikogu koosseis

 

Isamaa ja Res Publica Liit

 
 
Kert Karus kert@karus.ee (fraktsiooni esimees)
Pille-Ruth Kukemilk pilleruth@gmail.com
Sven Hõbemägi sven.hobemagi@virol.ee
Anne Nõgu euterpe@hot.ee
Olev Puldre olev.xxx@mail.ee
Tauno Toompuu tauno.toompuu@gmail.com
 
 

 

 

Eesti Reformierakond

 
Aleksandr Holst aleksandr.holst@gmail.com (fraktsiooni esimees)
Roman Kusma roman@aqvahotels.ee
Neeme-Jaak Paap neeme-jaak.paap@rakvere.ee
Janno Jõe jannojoe@hotmail.com
Toomas Varek toomas.varek@rakvere.ee
 

 

 

Keskerakond

 
Urmas Tamm urmas.tamm@rakvere.ee (fraktsiooni esimees)
Liidia Bobkova liidia.bobkova@rakvere.ee
Valeri Vaselenko valeri.vaselenko@rakvere.ee

 
 
 

Sotsiaaldemokraatlik erakond

 
Martti Marksoo mmarksoo@rrg.edu.ee (fraktsiooni esimees)
Kelly Konetski-Ramul kelly.konetski@rakvere.ee
Rannar Vassiljev rannar.vassiljev@gmail.com
Velvo Väli velvo.vali@rakvere.ee

 

"SÜDAMEASI" Rakvere Valimisliit
 

 
Tõnis Pruler tonisp@rh.ee
Priit Verlin priit.verlin@rakvere.ee

 

VALIMISLIIT RAKVERE RAHVA KOGU
 


 
Andres Jaadla andres.jaadla@rakvere.ee

 

Toimetaja: ILMAR KUTSER