Tervisekeskuse ehitustööd häirivad ligipääsu polikliiniku parklasse

24. septembril L. Koidula tänava ringteelt alanud sadevee-, kanalisatsiooni- ja veetrasside ehitamine uuele Rakvere tervisekeskusele, mis kerkib E. Vilde tänavale, sotsiaalkeskuse ja polikliiniku vahelisele alale, on jõudmas järjega Rakvere haigla Tuleviku tänav 1 asuva polikliiniku parkla territooriumini.

Seoses sellega on alates 1. oktoobrist kuni oktoobri lõpuni häiritud liiklemine parkla territooriumil, parklasse sissesõit ja parkimine. Pääsemaks autoga polikliiniku parklasse, avatakse täiendav ligipääs E. Vilde tänaval asuva Rakvere Sotsiaalkeskuse poolt, seega saab autod parkida Rakvere Laste Tervisekeskuse taha.

Rakvere linnavalitsus palub linnaelanikelt mõistvat suhtumist ja ühtlasi jälgida liikluskorraldusvahendeid.