Pakkumismenetluse kutse - Rakvere seinamaalingute valgustuslahenduse idee väljatöötamiseks koos teostusega

Maalingute asukohad:

1. Võidu 67, 44313, Rakvere – Rakvere Reaalgümnaasium
  2. Vabaduse 1, 44316 Rakvere  – Rakvere Gümnaasium
  3. Tartu 2, 44309 Rakvere – Rakvere Põhikool
  4. Lai 7, 44308 Rakvere – Lääne-Virumaa Keskraamatukogu
  5. E. Vilde 2a, 44316 Rakvere – Rakvere Sotsiaalkeskus

Tingimused:

1. 5 seinamaalingu valgustuslahenduse idee koos teostusega.
  2. Esitada pakkumine koos valgustuslahenduse idee,  valgustite, abimaterjalide, kaabli vedamisega ja paigaldusega. Vajadusel projekti koostamine.
  3. Vähemalt 3 aastat töö garantii.
  4. Valgustuslahendus peab tooma esile maalingu eripärad ning võimalusel toetama olemasolevat tänavavalgustust.
  5.  Valgustuslahendus (s .h. valgustid) peab sobima ümbritsevasse keskkonda ning valgustite tehnilised tingimused peavad vastavama Eesti kliimale.

Pakkumuste esitamise tähtaeg24.01.2019.

Rakvere Linnavalitsus jätab endale käesolevas pakkumismenetluses läbirääkimiste võimaluse tulenevalt rahalistest vahendite olemasolust ning kunstilise lahendusega seoses.

Tekkinud küsimuste puhul pöörduda linnakunstniku Marju Püümets marju.pyymets@rakvere.ee