Narva ja Rakvere linn sõlmivad koostööleppe

5. aprillil sõlmisid Tallinnas Telliskivi loomelinnakus Narva ja Rakvere koostööleppe Euroopa kultuuripealinn 2024 kandidatuuri ettevalmistamiseks. Narva poolt allkirjastas kokkuleppe linnapea Tarmo Tammiste, Rakvere poolt linnapea Marko Torm.

Fotol Narva linnapea Tarmo Tammiste ja Rakvere linnapea Marko Torm koostöölepet allkirjastamas.

Tarmo Tammiste ütles, et Narva on oma kandidatuuri ettevalmistusega jõudsalt edasi liikunud ja Rakvere soov kaasa lüüa jõudis nendeni väga sobival ajal. "Tee Narva viib pea alati läbi Rakvere ja mis saaks olla veel loogilisem, kui ka see linn oma vägagi eriilmeliste kultuuritraditsioonidega juba algusest peale ettevalmistusse kaasata ja jõud ühendada," lisas ta.

Kokkuleppe allkirjastamisele järgnes Tallinn Music Weeki avaliku vestlussarja "TMW jutud" raames linnapeade debatt TMW pop-up-baaris. Tammiste ja Tormiga ühines debatil Tartu linnapea Urmas Klaas.