Linnavalitsus ootab ettepanekuid Rakvere teenetemärgi Rakvere Kroonimärk kandidaatide kohta

Rakvere Linnavalitsus ootab hiljemalt 5. jaanuariks 2018 kirjalikke ettepanekuid Kroonimärgi, Rakvere linna teenetemärgi andmiseks. Ettepaneku saab teha nii füüsiline kui ka juriidiline isik.

Ettepanek esitatakse kirjalikult linnavalitsusele Lai 20, Rakvere või e-posti aadressil linnavalitsus@rakvere.ee. Ettepanek peab sisaldama andmeid tunnustusavalduse kandidaadi kohta ning ettepaneku tegija põhjendust tunnustamiseks.

Rakvere Kroonimärk antakse füüsilisele isikule Rakvere linnale osutatud eriliste teenete eest. Teenetemärgi andmise otsustab Rakvere linnavalitsus. Igal aastal võib teenetemärgi anda kuni viiele isikule. Teenetemärk antakse üle Rakvere linna korraldataval Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikul vastuvõtul