« Tagasi

Johannes Mihkelsoni Keskus kutsub Sind rahvusvahelise kaitse saanud isikute tugiisikuks

MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskus (JMK) otsib tööle tugiisikuid, kes abistaksid ja nõustaksid Eestis elavaid rahvusvahelise kaitse saanud isikuid. Sealhulgas otsime tugiisikuid Rakverest ja Kundast.


Tugiisik nõustab oma klienti tuginedes tugiisikute baaskoolituselt saadud teadmistele ja isiklikule elukogemusele. Tugiisik on soovitavalt laia silmaringiga, mõistab kultuuridevahelisi erinevusi ning on kõrge pingetaluvusega. Kasuks tuleb juhilubade olemasolu ning sotsiaaltöö alane töökogemus.

27.-29. jaanuar 2017 toimub Tallinnas tugiisikute baaskoolitus, mis koosneb 20 koolitustunnist ning kus käsitletakse tugiisikutöö piire, tugiisiku ülesandeid, suhtlemistehnikad, kultuurilisi erinevusi ja nendega töötamist. Koolitus on osalejatele tasuta ning transpordikulud kompenseeritakse.

Kui Sul on huvi hakata rahvusvahelise kaitse saanud isikute tugiisikuks, siis saada oma CV ning motivatsioonikiri aadressile kristina@jmk.ee (hiljemalt 3. jaanuariks 2017). Motivatsioonikirjas ootame, et kirjeldaksid mis Sind motiveerib töötama rahvusvahelise kaitse saajatega ning miks oleksid just Sina hea kandidaat tugiisikuks. Sobivate kandidaatidega viime läbi vestlused. Lõpptulemused koolitusele pääsenute osas saadame hiljemalt 9. jaanuariks.

 

Rohkem informatsiooni tugiisikutöö kohta leiad siit: http://www.jmk.ee/johannes-mihkelsoni-keskus-kutsub-sind-rahvusvahelise-kaitse-saanud-isikute-tugiisikuks/


Võimalike küsimuste tekkimisel palume pöörduda e-posti aadressil kristina@jmk.ee


<http://www.jmk.ee>