Algab Lääne-Virumaa seiklusorienteerumine

29. september kuni 21. oktoober toimub Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu eestvedamisel ning koostöös kohalike omavalitsuste ning Lääne-Viru Tervisenõukoguga Lääne-Virumaa seiklusorienteerumine.

Osalevad kõik 8 omavalitsust.

Seiklusliikumise eesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest.

Seiklusorienteerumise põhimõte on väga lihtne.

• Saad valida endale sobiva raja, tempo, liikumisvahendi (osad rajad läbitavad jalgrattaga, tõukerattaga jms), kaaslased ja päeva, millal liikuda.
  • Saad rajale kaasa kaardid koos küsimuste ning lisainfoga.
  • Vastused küsimustele leiad orienteerumispunktis kohapeal (märgistatud oranži- valge tähisega, kohapeal komposter lehe märgistamiseks). NB! Rakvere linn kompostreid ega märgistusi ei kasuta!

Küsimuste-vastuste vihiku:

- saab täismahus ise välja printida SIIT

- ainult Rakvere linna kaardi ja küsimused saab välja printida SIIT

Rakvere linnas saab küsimuste-vastuste vihikud võtta ja hiljem tagastada:

• Rakvere Spordihallis (Kastani 12), E-R 9-22 ja L-P 9-21 või
  • Rakvere Linnavalitsuse I korrusel asuvas turismiinfopunktis (Lai 20), E-R 8.00-16.00.

Tähelepanu - kui seiklusorienteerumisest soovib osa võtta nt klass või lasteaiarühm vm grupp, siis täidetakse grupi peale üks küsimuste-vastuste leht, kuid vastaja info alla palume märkida grupis osalenud inimeste arvu (Näide: Rakvere kool, 3.f klass, 21 õpilast). Auhinnaloosis arvestatakse siis antud klassile vastavalt 21 loosihäält.

Info on leitav ka kõikide kohalike omavalitsuste kodulehtedelt, www.virol.ee lehelt ja Facebookis Lääne-Viru seiklusorienteerumine. Küsimuste – vastuste lehed kättesaadavad alates 29.09.2018.

27. oktoobril toimub lõpuorienteerumine ning auhinnaloos kõigi osalejate vahel. Kogunemine Rakvere spordikeskuse ees ( Kastani pst 12, Rakvere).