16.11.18

Rakvere linnavolikogu

 
 
Mihkel Juhkami  Linnavolikogu esimees mihkel.juhkami@rakvere.ee

tel. 322 5885                                 

Lai 20                   
Aleksandr Holst

Linnavolikogu
aseesimees

aleksandr.holst@gmail.com  
Lii Ero Linnavolikogu kantselei juhataja lii.ero@rakvere.ee tel. 322 5884 Lai 20

 


 

Eesti Reformierakond

Aleksandr Holst aleksandr.holst@gmail.com

Liivika  Ivanov  liivikaivanov@gmail.com

Janno Jõe jannojoe@hotmail.com

Magnus Lehesoo magnus.lehesoo@gmail.com

Joonas Ljaš  joonas@jktarvas.ee

Kaoke Kärdi kaokekardi@gmail.com

Roman Kusma roman@aqvahotels.ee (ei kuulu Eesti Reformierakonna fraktsiooni)

 

ISAMAA Erakond

Sven Hõbemägi sven.hobemagi@mail.ee

Mihkel Juhkami mihkel.juhkami@mail.ee

Kert Karus kert@karus.ee

Marko Pomerants marko.pomerants@neti.ee

Olev Puldre   olevxxx@mail.ee

 

Eesti Keskerakond

Liidia Bobkova liidiabobkova@gmail.com

Siret Kotka-Repinski siret.kotka-repinski@riigikogu.ee

Valeri Vaselenko vvsoojus@gmail.com

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Kairit Pihlak kairit.pihlak@rakvere.ee

Velvo Väli velvo@rakvereteater.ee

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Marti Kuusik mkuusik@gmail.com

Anti Poolamets anti.poolamets@eesti.ee

 

VALIMISLIIT  RAKVERE  HEAKS

Andres Jaadla andres.jaadla@gmail.com

Allan Jaakus allan.jaakus@gmail.com

 

 

 

Toimetaja: ILMAR KUTSER