Vabaduse tänaval algavad kaevetööd

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade
04.10.2019

Esmaspäeval, 7. oktoobril algavad ehitustööd Vabaduse tänaval, mida teostatakse kahes etapis.

Esimeses etapis rekonstrueeritakse Vabaduse tänaval Karja ja Saueaugu tänava vahelisel lõigul kanalisatsioonitorustik ja lõigus Piiri tänavast kuni Karja tänavani rajatakse sadeveetorustik. Kaevetööd selles lõigus vältavad ligikaudu kaks nädalat.

Vabaduse tänava I etapi liiklusskeem.

Teises etapis teostatakse kaevetöid Piiri tänaval kogu ulatuses (st alates Rägavere teest kuni Vabaduse tänavani), kus rekonstrueeritakse vee- ja kanalisatsioonitorustik ja rajatakse sadeveetorustik.

Töid teostatakse tänavalõikudel tsoonide kaupa. Mõlemas etapis tagatakse kinnistuomanikele juurdepääs kinnistutele hommikul ja õhtul. Tööde teostamise ajal töötsoonis asuvale kinnistule on juurdepääs raskendatud või ajutiselt puudub.

Vabaduse tänaval toimuvate kaevetööde ajal suletakse tavaliiklusele (v.a ühistransport) linnast väljuv suund lõigus Karja tänavast kuni Saueaugu tänavani ja läbipääs linnast väljuval suunal tänavalõigul puudub.

Liiklejatel palutakse jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid.

Töid teostab AS Rakvere Vesi tellimusel T.A.K. Ehitus OÜ. Kogu projekti eeldatav ehitustööde lõpptähtaeg kaevetööde osas on jaanuar 2020. a, katendite ja haljastuse taastamise osas mai 2020. a.

AS Rakvere Vesi

+322 5886, 510 4544