Rakvere Tervisekeskuse ehitus algab

Esmaspäeval, 11. juunil toimus Rakvere linnavalitsuses loodava Rakvere esmatasandi tervisekeskuse (ETTK) ehituse esimene töönõupidamine, milles osalesid ehitaja Revin Grupp OÜ esindajad, Rakvere linnajuhid ja järelevalve teostaja PIKK SILM OÜ ja Ösel Consulting OÜ esindaja.

Toimus ka ehitusplatsi üleandmine. Teisipäeval, 12. juunil alustatakse objektil esmaste raietöödega, millele eelneb ehitaja ja linnaaedniku poolt kõikide langetamisele kuuluvate puude täiendav ülevaatamine.

Palume ehitusplatsiga piirnevate kinnistute elanikelt mõistvat suhtumist ehitusmüra pärast ja vabandame ette võimalike liiklustakistuste pärast kinnistu vahetus läheduses.

Ehitustegevusega alustatakse käesoleval nädalal ja ehitustööde lõpuks on lepingujärgselt 22. september 2019.

Rakvere Tervisekeskuses, aadressiga E. Vilde tn 2a, asuvad tänapäevastes ruumides tööle 10 perearsti koos pereõdedega, füsioterapeut, 2 psühhiaatrit ja ämmaemand.

Ehituse maksumus on 2,263 miljonit eurot, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi toel 1,334 miljoni euro ulatuses.