Rakvere sõpruslinna Lapua mehed tantsivad kolmandal meeste tantsupeol

Rühm Lapuan Miehet, juhendaja Paula Alakarhu

Rakvere linn tegi Laua meestele pakkumise osaleda 3. meeste tantsupeol. Sellest hakati kinni ja 2015. aasta märtsis käisid abilinnapea Kairit Pihlak ja kultuuri- ja noorsootööspetsialist Jane Rätsep Lapuas meestele tantse õpetamas. Külalised tantsivad samas erirühmade kategoorias nagu Rakvere linna mehed, mida juhendavad samuti Rätsep ja Pihlak. Kuna tantsud on suhteliselt keerukad, siis tuli neid ka harjutada, selleks kutsusid mehed ennast juhendama kohaliku rahvatantsuõpetaja Paula, kelle meelest on see väga põnev väljakutse. Rühmas tantsivad teiste hulga Lapua volikogu esimees, linnavalitsuse juht jt. Tantsupeo ülevaatusel osalesid nad video teel ja kuuldavasti väga heal tasemel.

Külaskäigu raames uuendatakse ka pühapäeval, 7. juunil Rakvere  ja Lapua vaheline sõprusleping.

Lisainformatsioon: abilinnapea Kairit Pihlak 527 1962