Rakvere otsib jõulukuuske

Rakvere Linnavalitsuse pressiteade

Rakvere Linnavalitsus otsib keskväljakule sobivat jõulukuuske

Jõulukuusk peab olema vähemalt 14 meetri kõrgune, sirge, koheva ja sümmeetrilise võraga. Kuuski võib pakkuda kogu Lääne-Virumaalt. Oluline on, et kuuse kasvukoht asub kõvakattega tee kõrval, mis võimaldaks ligipääsu rasketehnikaga. Jõulukuusk tuuakse linna esimeseks advendiks ja see hakkab kaunistama kõigi linlaste ja külaliste rõõmuks tänavu Rakvere keskväljakule loodavat jõuluküla.

Jõulukuuse pakkumised palume saata koos puu asukoha ja pildiga kuni 28. oktoobrini Rakvere linnavalitsuse keskkonnaspetsialist Getter Reneli e-postile: getter.renel@rakvere.ee , lisainfo tel 322 5825, 5650 9134.

Kõik laekunud pakkumised vaadatakse üle, sobiva kuuse langetamise ja transpordi Rakverre korraldab linnavalitsus.